satisicycranakoutsroscbudentoiprec.co

idea consider, that you are mistaken. Let's..

Psychedelic Rock

9 thoughts on “ Zumreta - Ferus Mustafov - Ferus I Medo Dva Asa - Pesma I Čoček (Vinyl, LP, Album)

 • Meztigul
  20.01.2020 at 21:53
  Permalink
  Me përplasje ka nisur sot mbledhja e komisionit hetimor në lidhje me gjendjen në PTK, në të cilën po intervistohej ish-kryeshefi i Telekomit Agron Mustafa. Mustafa fillimisht prezantoi një letër ndaj deputetit Milaim Zeka siç tha ai të deponuar në Agjencinë Kundër Korrupsion dhe në Kuvend. Ai ka kërkuar largimin e Zekës nga komisioni, pasi [ ]. Reply
 • Fauzragore
  28.01.2020 at 04:05
  Permalink
  Kryetari i partisë “Fjala” Gëzim Kelmendi, ka komentuar rezultatet e zgjedhjeve të fundit parlamentare ku ai mbeti jashtë Kuvendit. Kelmendi, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se ligji aktual në Kosovë diskriminon partitë e vogla. Ai ka thënë se partitë e . Reply
 • Yozshunos
  23.01.2020 at 17:18
  Permalink
  Ľuboš Ferus - 15 rokov. Zločinecká skupina: Postupne sa začlenili do už existujúcej štruktúry spoločenstva zločineckej skupiny takzvaných piešťanských piťovcov páchajúceho rôznorodú trestnú činnosť, pričom z hľadiska štruktúry skupiny pôsobil v hierarchii skupiny na najvyšších miestach riadenia, kde finančne profitoval z činnosti skupiny a podieľal sa na. Reply
 • Madal
  28.01.2020 at 17:27
  Permalink
  Nga Ervin Shkulaku Fillimi i takimeve të liderëve të Ballkanit Perëndimor për bashkëpunim në të gjitha fushat u shikua me optimizëm deri në muajin mars të këtij viti kur Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa i ra këmbanës se po tentohet të krijohet një lloj “Jugosllavi e Re” që për Kosovën ishte e papranueshme. Fjala ishte për krijimin e një tregu të përbashkët të. Reply
 • Faegrel
  22.01.2020 at 13:08
  Permalink
  Pas gati dhjetë orësh, në Hagë përfundoi dita e dytë e marrjes në pyetje e ish-komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Rrustem Mustafa, nga. Reply
 • Kagashura
  25.01.2020 at 22:05
  Permalink
  Kreu i LDK-së, Isa Mustafa shprehet se një nga këto ditë, bashkë me kandidaten e partisë së tij Vjosa Osmani do të takohen me kreun e Vetëvendosjes, partisë që mori më shumë vota nga zgjedhjet, për të parë mundësinë e bashkëqeverisjes me Vjosa Osmanin kryeministre. Ndërsa Albin Kurti është shprehur po të mos arrihet marrëveshja me LDK-në, duhet të shkohet në zgjedhje. Reply
 • Jubei
  25.01.2020 at 08:01
  Permalink
  Janë bërë pothuajse tri javë që kur ka ndodhur rasti i sulmit ndaj drejtorit të Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa. Mustafa siç edhe shihej nga pamjet e publikuara menjëherë në media u sulmua nga polici i njohur si Tarkani (Avni Berisha) duke u ndihmuar nga Nazim Sahiti, drejtori i Krimeve Ekonomike dhe Antikorrupsionit. Mustafa pati [ ]. Reply
 • Doubei
  24.01.2020 at 11:37
  Permalink
  Shop for Vinyl, CDs and more from Ferus Mustafov at the Discogs Marketplace. Explore. Discover. Explore All; Trending Releases Ferus* I Medo* - Ferus I Medo Dva Asa - Pesma I Čoček (Album) 2 , LPD Ferus Mustafov: Ora I Čočeci Sa Svojite Gosti 1 + 4 ‎ (LP, Album) Diskos, Diskos: KD - , LPD Reply
 • Zulutilar
  27.01.2020 at 17:52
  Permalink
  Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka bërë të ditur se e ka rrënuar shtëpinë në të cilën ai dhe familja e tij kishin jetuar për më shumë se 40 vite në Prishtinë. Mustafa, përmes një postimi në Facebook, duke shpërndarë fotografi të shtëpisë në të cilin kishin jetuar në pjesën e kryeqytetit [ ]. Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *